Про нас

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей - навчальний заклад нового типу. Ліцей займається підготовкою кваліфікованих робітників по спеціальностях, які користуються попитом як у агропромисловому комплексі так і у сфері малого бізнесу.

Навчально-виховний процес проходить у двох навчальних корпусах, спортзалі та майстернях.

Виробничий підрозділ ліцею складає критий тік, вагова, крита площадка для зберігання техніки, ангар, склади, склад ПММ, пекарня, олійня; цехи – токарний та слюсарний.

В обробітку знаходиться 553 га орної землі, на якій вирощуються основні зернові та технічні культури, овочі. В процесі вирощування, догляду та збирання врожаю сільськогосподарських культур беруть участь майстри виробничого навчання та учні.

Методична проблема, над якою працює колектив ліцею: «Формування професійної компетентності учасників навчально-виховного процесу, як пріоритетний напрямок сучасної науково-методичної роботи»

Виконуючи соціальне замовлення суспільства, батьків і установ вищої професійної освіти, педагогічний колектив ліцею протягом багатьох років достатньо успішно працював над вихованням та навчанням робітничої молоді. Повсякденна робота, успішна організація учбового процесу, різностороння виховна робота в учбовий і позаурочний час, сприяли досягненню певних результатів:

•ліцей є постійним учасником виставок, висвітлюючи розвиток освіти і освітніх технологій;
•неодноразово викладачі та майстри виробничого навчання отримували Почесні грамоти Міністерства освіти та науки України;
•ліцей успішно справляється з навчальними програмами, що діють в ліцеї, як по профільних, так і непрофільним предметам; ­ частина випускників щорічно вступають до вузів різного рівня акредитації, продовжують вдосконалюватися на виробництві; добре і успішно адаптуються до навчання та праці;
•щорічно випускники ліцею беруть участь у олімпіадах з відповідних професій де займають призові місця (у 2006 -2007 н. р. на базі ліцею проводився обласний конкурс з професії «Оператор комп’ютерного набору» де наш випускник зайняв І місце);
•учні, що вчаться в ліцеї відрізняються добрими результатами вихованості, самостійністю, суспільною і творчою активністю.

Кiлькiсть переглядiв: 168